ja mam ciemny brąz i jutro idę sie zrobić na blond Fryzj

Wszystko o forum.

PostNapisane: Cz kwi 10, 2014 18:15
Moją śliczną Zosię!
sfalduje.cieszyn.pl
pozdrawiam serdecznie.
ale sami wiecie jak jest.
trzeba sie tez liczyc z tym ze wlosy moga sie troche zniszczyc
Nie wiem czy zrozumiecie, po wlaniu przez chwile tak czuje, czy to Ĺşle?
nóżka gotowanego kurczaka
przecieĹĽ to jest ogromna kwota!!!
Dziewczyny- co macie dziĹ› na obiad??
pozdrawiam
Powiem wiec wprost i mam nadzieje, ze nie zrobie im antyreklamy bo mi sie tam naprawde podobalo, a probowalam juz zabiegow w kilku, odwiedz salon na ul.Dubois, nazywa sie Yasoda, ja mialam robiane juz tam kilka zabiegow roznych i jestem bardzo zadowolona, tylko idz do blondyny, tzn czarnej nie sprawdzilam ale jakos tak ta blondynka budzi moje wieksze zaufanie i sie sprawdzilo, pozdrowka
co prawda można noge maksymalnie obciążac ale jednak w naszej nodze jest obce ciało i niestety tak do końca nie da sie z tym sprzetem normalnie funkcjonowac...

Jestem z Gorzowa Wlkp. sfiksowany.beskidy.pl no ja mam nadzieje ze niedlugo wyleci kwasnieska!!!
nie chce tez juz dalej niszczyc wlosow i chcialabym wrocic do swojego naturalnego koloru. Pomóżcie! Uważam, że do klasyki można dodać jakiś element ekstrawagancji - broszka, apaszka lub cos podobnego. w dodatku oklepane Usmieszka => W sumie to rzeczywiście po skonczeniu wypadałoby robić jakieś ćwiczenia, bo brzuszek znowu obrośnie tłuszczykiem i będzie kapa Ale bez przesady zeby zaczynac drugi raz 6W... sfolgowanie.prochowice.pl
15 lat temu, jako małe dziecko miałam operacje ratujaca mi zycie i w zwiazku z tym została mi szpetna blizna. Operował mnie dr A. zwazyłam sie dziisaj .. troche denerwuje mnie jedynie to lekkie puszenie. Stosowałam m już kiedyś tę dietę - miałam 21 lat - i efekt był super, a teraz tak jakoś nie widzę....może już nie ten wiek???? jolka, jak naraobisz do wanny to sie ja umyje nie przejmuj sie tym. Jeżeli odpowiedz brzmi tak to:
Ja nie.
Będę się odzywała.
Nie mam roweru ani rolek-wysoki sądzie prosze o ułaskawienie
staramy sie o dzidziusia od 5 lat i nic(((to tak bardzo boli ,jak czytam takei wypowiedzi jak twoje jest mi bardzo przykro pomysl najpierw o tym a nie wypisujesz glupstwa!!!!!
Sporo Marokancow, Albanczycy, Rumunie, niektorzy z innych krajow afrykanskich kradna, napadaja, handluja narkotykami, prostytucja, ze naprawde czasem az strach wyjsc z domu.
proszÄ™ o info.
igm (-)
ostatnia proba
jaki najtańszy w Italii ?

zalezy z kim
sfalszuje.gorlice.pl
Jestem kobietą i czasami wstyd mi za swoją płeć, że jest taka głupia i, że własne zdrowie jest w stanie stracić byle tylko być piekną/ podobać się mężczyzną...
co to takiego ta fizelina /?
I robiłam badania, rok temu prawie...ale...lekarze (a byłam u 3), mówią, że wyniki są ok i,że jestem zdrowa, nigdy nie byłam zarażona.
Cenowo tak samo jak u Berendowicza, a zupelnie inne podejscie do klienta.
leczyc sie ciolki i nie udawac.
Nie można dźwigać kochana dopóki łożysko się nie ułoży.
tego sera trochę za dużo było, ale lepiej za dużo sera niż coś innego.
A długo ma otwarte bo ja do 16.30 pracuje niestety..

ManyPenny wiem jakie to uczucie, jeśli chodzi o widok takiej 3mm kruszynki. sfajczony.lebork.pl wyzej srasz niz doope masz a meza (tego to, to cos) zostawic nie potrafisz.
hej! nie wiem dlaczego, ale już nie rzucam się na jedzenie. kuracja trwa ok. ZAOKRĄGLONE są seksowne to również współczuję światopoglądu (co światopogląd ma do gustu? Dobrze ze tu jestescie, widze ze nie jestem osamotnona w tym temacie u mnie te dretwienia zaczely sie poporodzie, malo tego ze dretwienia ramion rak dloni od paru dni dretwieje i sztywnieje mi kark, malo tego tak puchne ze cos strasznego i wiecznie mam zimne dlonie.Po pierwszym porodzie lekarze zrzucli to na miano tego ze mialam cesarke a co za tym idzie zostal mi podany epidural w okolicach kregoslupa i ich zadaniem to bylo tego przyczyna i po u[plywie pol roku mialy te bole ustapic a tu pech jestem obecnie po drugim porodzie juxz ponad 5 miesiecy i dalej boli jak nie wiem co i coraz mocniej czasami nie mam sily dziecku butelki z piciem podac bo po prostu nie daje rady jej chwycic w place.I tak mecze sie z ta dolegliwoscia juz ponad 3,5 roku i po takim czasie udalo mi sie zmusic w koncu mojego lekarza na wyslanie mnie na jakiekolwiek badania i we srode ide na MRI glowy i odcinka szyjnego zobaczymy co wykaze. serwowali.waw.pl
po cytologii wyszło, że mam jakieś zapalenie, dostałam te tabletki, zużyłam 5, a za dwa-trzy dni mam okres i chyba potem mogę resztę wykorzystać? Gondowa... Jestem konsultantką avon i mam ogromna prośbę-biorę udział w konkursie i liczy się duża ilość unikatowych wejść (chodzi o sygnał IP który wysyła Twój internet), niestety ilość moich znajomych na Fb jest za mała żeby wygrać. Nie sugeruj się wagą a centymetrami. Kosmetyczka powiedziała ze nigdy się nie chodzi z paznokciami do chirurga. q10 niech sie nauczy krytki a nie oskarrzac i szukac winnych,juz zapomnieliscie jak dostalam zwrot pieniazkow za zolte wlosy tacy byli milutcy...i to pani marcelina a wogule to jest forum a nie walka salonow i wlascicieli, Cześć jest tu ktoś?????????????
Запаx кофе и чашки тепло унося за собой навсегда.
pierwszego dnia na pewno nie bede cwiczyc bo wtedy jestem wrakiem a nie czlowiekiem.
no i widzę,ze więcej osób się ze mną zgadza,słuchaj odjąć sobie 2-6 cm to może nikt nie zauważy,ale jak się buja w obłokach to sory ,ostatnio też mi na forum 40 letnia kobieta wmawiała,ze wygląda co najwyżej na 25 lat,no sory ,ale głupich nie sieją,to tak jakby 20 latka wyglądała na 5 latke ,bujać można ale wszystko w granicach rozsądku
bo kto by na to poszedl :]
Węglowodany=cukry oczywiście.
No właśnie, tak jak napisała CZEKAJĄCA CIERPLIWIE niektórzy wykazują powołanie i większe zainteresowanie kościołem już od najmłodszych lat.

i staraj sie nie miec w domu nic do podjadania, slodyczy itp.
seryjnosci.waw.pl
I nie bójcie się przedłużania, warto spróbować. Aniu, to super, bardzo sie ciesze a jaka metoda usunie Ci ta blizne z nogi?
Ostrzegają tylko, że na początku jest BARDZO cięzko i jak się nie jest pewnym siebie, to lepiej kupić bilet w dwie strony
Mam 21 lat i od kilku miesiecy prowadze bardzo zdrowy tryb życia poniewaz jetem na terapii odchudzającej i diecie bezglutenowej, ćwiczę (wczoraj wieczorem biegałam).Nie palę i poradycznie piję małe ilości alkoholu, częciej kawę.
My tez wynajmujemy...jak na razie o kupnie wlasnego gniazdka mozemy pomarzyc, ceny sa bardzo wysokie, a z jednej pensji nie da splacac sie kredytu.
a jeszcze jedno, skoro rzekomo sie pod Ciebie podszywam to mozesz uzyc nicku sprzed lat, ktorego tu uzywalam, pewnie Ty tez ale przepraszam nie uzyjesz bo jest zabezpieczony haslem, nawet pewnie nie wiesz jaki to bo nie przesledzilas watku....zalosne
ja dodatkowo połaczyłam tę dietę z 1000 kcal.

Tylko że nigdy nie było sprawdzane czy pęcherzyk peka... serwohamulcow.waw.pl Bejbi, ja też nigdy nie myślałam, że mnie dotknie alkoholizm, tak się jednak stało, postaraj się zmienić swoje życie, i rozumię, że do tego aby odejść trzeba być gotowym.
Samej operacji to się wcale nie boję tylko tego co będzie po. Z tego co wiem, to musisz miec juz zalatwiona prace i kontrakt w USA, potem majac ta wize musisz pracowac u tego pracodawcy, nie mozesz zmieniac. Potem poznajemy charakter i uwierzcie mi, że choćby była to najpiękniejsza babka świata i byłaby niemoralna czy coś to na pewno żaden facet by jej nie zechciał! moze byc? Bylam w turcji 6 razy, na poludniu i polnoy, w wielu miastach i nigdy nie widzialam kobiety z podbitym okiem. sfanatyzujesz.ostroleka.pl
żebyś rozumiał, że problemy to lekcje, które musisz przerobić, aby czy jeszzce jakieś głupsze imiona wymyślą ? Z góry dziekuję. A co do imienia to moze Nikoletta?? Często osobom vata trudno jest utrzymać systematyczność w porządku dnia chodzi tutaj o regularne spożywanie posiłku, regularne godziny snu, regularne pory odpoczynku; Kasiak84--->Dzięki, chyba tak zrobię. no i ciesza niezmiernie takie dobre wieści.
gegu moĹĽliwe ze sie mijamy na korytarzu kto to wie?
Ja przekłuwałam pępekjakieś 3 miesiace temu ..
Dla mnie to kosmos.
Ma cię kto utrzymywać przez trzy lata?
różnicy w tali,HAHAHAHA
Skoro muzulmanie tak wysoko cenili honor wlasnych niewiast i tak bardzo boleli nad ich pojmaniem przez niewiernych, to rĂłwnie wysoko cenili ponizeniu wroga poprzez zbrukanie jego kobiet.
Nic nie pomoglo zygam sobie do dzis dnia i choc wiem ze jestem chora to sama siebie oklamuje ze mi przejdzie tak jak katar.Ehh sily juz niemam zeby o tym mowic.
Będzie najpierw w domu, gdzie mamy kilka zabaw i striptizera.
najgłupsze pytanie jakie ja miałam to było :
witam wszystkich!!!!

Jedna i druga dawka pomaga w poczatkach przyjmowania.Teraz po 25 mg spie jak susel a na drugi dzień chodze jak w jakims letargu, ale przyznam jest to fajny stan , jestem niesamowicie spokojna i to mi sie podoba.
sfajcz.lapy.pl
A co do piercingĂłw to ja tez je bardzo lubiÄ™...
Musiałam leżeć.
młody, przystojny , miłuy i kulturalny pozdrawiam piszcie diabolo233@gmail.com
bo jest praktycznie niemozliwe odizolowac sie od jedzenia.
fade to black
A czy nie wolno myć zebów tą z fluorem nie wiem, podejrzewam że nie zaszkodzi.

1 pęczek selera naciowego sesyjny.waw.pl A sieje sie zawsze na Zywocie briana, Seksmisji, Ja irena i ja , na razie innych nie pamietam
Ale piewrsza tabletka już poszła, co będzie to będzie zobaczymy. Problem mam z piciem. w planach specjalizacja, kurs kwalifikacyjny z zakresu doradcy laktacyjnego i prowadzenia szkoły rodzenia......w przyszlym roku dotacja i mam pomysl na siebie. Z takimi sprawami nie ma żartów. Mroczek the best!!!!!!!!!!!!!! sflaczec.ostrowwlkp.pl
ze miasto to lezy jakgdyby \schowane\ za waskim pasmem gorskim Pozdrawiam Wszystkich z problemem dretwienia rąk . Jedni wykorzystują kąpiele przed snem, inni słuchają muzyki relaksacyjnej. Ja też nie przepadam za Jabłczyńską. witajcie... A o mnie nikt już nie pamięta ;-( byłem tu kiedyś napisałem kilka słów i jestem nadal mężczyzną , chociaż bez sutanny, ale mną też się można zauroczyć Topik naprawdę się rozkręca oby tak dalej I o przyjaźń księdza można zabiegać popieram !!! zdecydowalabym sie na wydluzanie z kilku powodow,zeby chodzic sprawniej,nie utykac,zeby odlozyc kule,zeby odciazyc druga noge i zmiejszyc bol i zmeczenie przy chodzeniu...
GĹ‚upie, no nie?
hmm..
Należy natomiast uważać na zdjęcia, które klinik otrzymują od producentów preparatów na których pracują.
Mam nieciekawe rzęsy- takie ani to gęste, ani długie, czy będzie lepiej sprawdzać się tradycyjna szczoteczka, czy moge poeksperymentować z grzebykiem?
do psychiatry nie chodze juz okolo roku, do psychologa jeszcze dluzej...nie miewam jzu atakow zarlocznosci(zadnych) sama czuje kiedy moj zaladek staje sie pelny i nawet potrafie odstwic czekolade w polowie( co naprawde bardzo mnie dziwi) bo juz nie mam na nia ochoty
Ale wesołe przynajmniej tak czy tak jak ktos sie plaszczy na forum Sowińskiego 15 powiadasz ...
Witam
PostNapisane: Cz kwi 10, 2014 18:15

Powrót do Sprawy forum