Problem mam z piciem.

Wszystko o forum.

PostNapisane: Cz mar 20, 2014 08:50
a po za karnetem solarium! ogloszenia towarzyskie Po pierwszym poście uznano jej wypowiedź za fantazję, ale to chyba nie Ty, skoro dla Ciebie ktoś o takich wymiarach może istnieć. Miłe panie, uśmiechnięte, salon zadbany, czysty!
A co sadzicie o firmie Euro Nails?????
a jak kupisz w sklepie i cos bedzie nie tak , to zostaje ci umyć podłoge lub lac do wanny zamiast płynu
kolor był w miedzyczasie czerwoy, ostatecznie po zmyciu jakis pomarańczowy
Fanka nie pytaj, pot ma BARDZO nieprzyjemny zapach, jesli chodzi o język to wciąż go myję taką specjalną szczoteczką i wciąż płuczę usta.
Ja pierwszy zabieg miałam jakieś 15 lat temu w państwowej przychodni.
I czuje ze i we mnie zaszła duża zmiana że potrafię docenić taki spokój...
wsiowe
Dokładnie to ciężko jest określić jej wzrost, ale w przybliżeniu Weronika może mieć 156-160cm Ale napewno nie ma 165 ani 170 tym bardziej .

Fajne porĂłwnanie padĹ‚o kilka postĂłw wyĹĽej ĹĽe firma szuka mĹ‚odych wystraszonych, Atmosfera pracy pewnie we wszystkich oddziaĹ‚ach taka sama, a po ostatnich prezentacjach pokazujÄ…cych co dzieje siÄ™ z naszÄ… firmÄ…, musimy siÄ™ przygotować na jeszcze wiÄ™ksze idiotyzmy. portal społecznościowy Technotronic

aga2805, Ty już masz tyle dni za sobą GRATULUJĘ!!!! ja już po wyjeździe. bardzo Ci dziekuje 7D polega na tym, że cały fotel rusza się we wszystkich kierunkach zgodnie z akcją filmu, czuje się zapachy, powiew wiatru, lekkie ochlapanie wodą, itp. Jak nie, to przyjedz i sprawdz sobie. ogloszenia towarzyskie
ja sam widze, ze takie imie nosza glownie dziewczynki, ktorych mamy maja nie wiecej niz 16-17 lat. Odchudzam się ,więc muszę ,żeby nie zflaczał. jasne wymiana z sąsiadką ok jak najbardziej ale nie w ramach stałej systematycznej opieki nad dzieckiem... Jak ja marzę o morzu. Są jakieś szampony, które zmyją to??? kurcze dziewczyny czy ktos ma jeszcze wypieki ,napiszcie Jest torbiel!
.........................@..........
A wiesz już moze jakie będziesz miała średnice pierścieni?
miałem tydzień temu robiony zabieg u chirurga ogólnego - klinowe wycięcie paznokcia wraz z tym dzikim mięsem po lewj stronie lewego palca.
Patulek a czy masz gdzieĹ› nieopodal sklep Lidl?
Myślalam,ze to chormony,no ale może dieta....
Ja najbardziej cierpie z powodu braku pracy, zdaje sobie sprawe, ze jestem coraz starsza, a nie mam pracy, pomyslu, mam coraz mniej ochoty i wiary w siebie.
jest naprawde śliczna jak bym ja dorwał to.........!!!!
PostNapisane: Cz mar 20, 2014 08:50

Powrót do Sprawy forum